top of page

Doprava a doručení

Nabízíme dvě různé možnosti přepravy, abychom vyhověli vašim potřebám – standardní a také expresní rychlé dodání v případě, že preferujete urgentní dodání.

Způsoby dopravy a náklady

Abychom vám mohli nabídnout nejlepší služby a zajistit rychlé a bezpečné celosvětové dodávky, spolupracujeme s PPL a DPD (pro ČR a EU) a DHL (pro USA a ostatní země) jako našimi logistickými partnery.

Sazby za dopravu se liší podle místa určení a objemu Vašeho nákupu. Cena dopravy je k náhledu u každého produktu a bude automaticky vypočítána na základě těchto specifikací u pokladny.

Doprava zdarma

Pro zboží doručované po ČR nabízíme dopravu zdarma.

Informace o doručení

Při objednání odesíláme všechny objednávky během 48 hodin od jejich objednání. Odhadované dodací lhůty jsou aplikovatelné od data odeslání a slouží jako průměrné doručovací časy, jenž se můžou lišit v závislosti na dopravních podmínkách, počasí a vytížení dopravce.

Kurýr Vás bude dopředu informovat o plánovaném doručení SMS a e-mailem. Pokud kurýr nikoho na Vámi uvedené adrese nenajde, pokusí se balíček doručit ještě třikrát a při každé příležitosti ponechá kartu s pokyny nebo se Vás pokusí zastihnout telefonicky nebo emailem. Po 3 (třech) dnech Vás náš zákaznický servis kontaktuje přímo e-mailem.

Kdy a jak rychle doručujeme?

Náš internetový obchod doručuje po celém světě a to od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00. Kurýr nedoručuje ve sváteční nebo předslavnostní dny.

 

Standardní doba dodání v ČR je 3-5 dnů, v zemích EU 5-10 dnů a v ostatních zemích do 15 dnů.

 

Převzetí zásilky

V okamžiku převzetí zboží na Vás přejde odpovědnost za zakoupené zboží. Prosíme proto o pečlivou kontrolu Vaší zásilky okamžitě po jejím doručení. Pokud nejste příjemcem nákupu (například dárkové objednávky), osoba, která podepíše balíček, potvrdí přijetí a nese odpovědnost za balíček.

 

V případě že Vám byla doručená zásilka a její balení jeví známky poškození, vyfoťte ji ještě před jejím rozbalením. Pokud došlo k jakémukoliv poškození Vaší objednávky kontaktujte nás na laokonshop@gmail.com a přiložte fotky poškození (zásilky i Vaší objednávky) a náš tým Vás bude obratem kontaktovat.

Sledování Vaší objednávky

Po odeslání zásilky Vás upozorníme e-mailem a poskytneme Vám sledovací číslo Vašeho balíčku. Aktuální stav své zásilky můžete zkontrolovat proklikem sledovacího čísla v emailu na web určeného poskytovatele.

Dopravce Vás také bude informovat o plánovaném doručení SMS a e-mailem jenž byl poskytnut při objednávce.

Daně a cla

Většina zemí se dodává na základě DDP (Delivery Duty Paid), což znamená, že do ceny produktu budou zahrnuty všechny příslušné dovozní daně a cla.

Následující země jsou dodávány do DDP (Delivery Duty Paid):

Albánie
Česká republika
Itálie
Portugalsko
Andorra
Dánsko
Lotyšsko
Rumunsko
Austrálie*
Estonsko
Lichtenštejnsko
Slovensko
Rakousko
Finsko
Litva
Slovinsko
Bělorusko
Francie
Lucembursko
Španělsko
Belgie
Německo
Makedonie
Švédsko
Bosna a Hercegovina
Řecko
Malta
Bulharsko
Maďarsko
Monako
Ukrajina
Chorvatsko
Island
Holandsko
Kypr
Irsko
Polsko
Spojené státy**

* u objednávek nad 1 000 AUD je země doručována na základě DDU (Delivery Duty Unpaid)

** U objednávek nad 800 USD je země doručována na základě DDU (Delivery Duty Unpaid)

Pokud je vybrána destinace DDU (Delivery Duty Unpaid), zobrazené ceny produktu nezahrnují veškeré daně a cla ani DPH EU / UK. Jako příjemce zodpovídáte za veškerá dovozní cla, cla a místní daně z prodeje do vybrané země, do které odesíláte, a jejich úhrada je nezbytná k uvolnění vaší objednávky od celnice při doručení.

bottom of page