top of page

Vrácení a reklamace

Vyvinuli jsme maximální úsilí, abychom co nejpřesněji zobrazili barvy našich produktů, které se objevují na našich webových stránkách. Jelikož se však počítačové monitory liší, nemůžeme zaručit, že zobrazení jakékoli barvy na Vašem monitoru bude zcela přesné.

Pokud z jakéhokoli důvodu nejste spokojeni s produkty zakoupenými na našich webových stránkách, můžete svůj nákup vrátit do 14 dnů od dodání zboží.

Všechny položky jsou před odesláním pečlivě zkontrolovány, zda neobsahují chyby. Pokud však obdržíte zboží, které není v dokonalém stavu, okamžitě nás písemně kontaktujte na laokonshop@gmail.com.

 

Naše skleněné produkty jsou vyráběny tradiční ruční výrobou, a proto mohou obsahovat vzduchové bublinky. My jim říkáme bublinky krásy.

Zašlete prosím všechny položky, které si přejete vrátit z objednávky ve Vaší zásilce, abychom zajistili co nejrychlejší zpracování. Náklady na zpáteční dopravu jsou hrazeny námi.

Vrácení zboží

V případě vrácení kontaktujte náš tým písemně na e-mail laokonshop@gmail.com a do pole předmětu nebo zprávy uveďte číslo Vaší objednávky. Náš tým zpracuje Vaši žádost do 48 hodin a bude Vás kontaktovat ohledně termínu námi zajištěného zpětného vyzvednutí dopravcem.

Po obdržení potvrzení z naší strany ohledně termínu vrácení, prosím pečlivě zabalte zboží do původního přepravního obalu, ve kterém Vám bylo zboží doručeno. Předměty by měly být vráceny v původním obalu, aby byla zajištěna odpovídající ochrana při přepravě. Krabice a obaly k produktu by také měly být chráněny, protože jsou považovány za součást produktu, a pokud je krabička poškozená, nemusí být Vaše vrácení akceptováno.

Kurýr Vás bude kontaktovat v den vyzvednutí telefonicky a zajistí převzetí produktů. Není třeba nic tisknout, kurýr bude mít veškeré informace poskytnuty z naší strany, stačí mu pouze předat balíček.

V případě vrácení zboží, aniž byste nás kontaktovali předem, je třeba jej odeslat na následující adresu:

LAOKON, Ing. David Vrabec
Purkyňova 63
Nový Bor, 473 01
Česká republika

Jakmile bude Váš balíček přijat a zpracován, budete o tom informováni e-mailem. Vrácení peněz bude připsáno na platební kartu původního kupujícího a bude zahrnovat náklady na dopravu za vadné položky. Přepravní náklady nebudou vráceny za zboží vrácené pomocí naší bezplatné služby vyzvednutí.

Vezměte prosím na vědomí, že vrácení prostředků na Vaši platební kartu Vaší banky může trvat až 15 pracovních dnů, v závislosti na době jejich (banky) zpracování. To se může mezi vydavateli karet lišit a bohužel toto nemůžeme ovlivnit.

Výměna zboží

V případě, že zboží vrátíte za účelem jeho výměny za jiný druh zboží, tak jakmile bude Vaše vrácení zpracováno, obdržíte jeho náhradu maximálně do 15 dnů od data přijetí Vaší zásilky a po ověření, že byly splněny všechny podmínky.

bottom of page